KONST / Litografier / Grafiskt blad 13242311
nr 1324 2311
Emanuel Javelid
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Sverige. "Körsbär". Signerad, numrerad 11/50, oramat löst blad. Motivet: ca 40x45 cm
Emanuel Javelid, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 maj 2020
kl 20:39:54
4/5 19:55:48